دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • ریاست
  • معاونت آموزشی
  • معاونت پژوهشی
  • معاونت بین الملل
  • معاونت پشتیبانی
  • معاونت دانشجویی و فرهنگی
  • کمیته تحقیقات دانشجویی

نشست اعضای هیئت علمی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی

 | تاریخ ارسال: 1399/2/31 | 
روابط عمومی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی- نشست اعضای هیئت علمی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی پیرامون فعالیت‌های آنان در ایام شیوع بیماری کورونا، ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ در سالن کنفرانس شماره یک دانشکده برگزار شد.
سرکار خانم دکتر وطن‌خواه در ابتدای جلسه ضمن آروزی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان برای یکایک شرکت کنندگان در جلسه آرزوی سلامتی کرد. رییس دانشکده ضمن تشکر از یکایک اعضای دانشکده در تمامی حوزه‌ها، به گزارش در حال تدوین از فعالیت‌های دانشکده در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی و پشتیبانی آن در زمان فراگیری کورونا خبر داد. وی ادامه داد امروز برای شنیدن سخنان یکایک اعضای هیئت علمی آماده است.
جناب آقای دکتر سیدین با خبر دادن از کاهش همه گیری ویروس کورونا خبر داد.
سرکار خانم دکتر احمدی ضمن اشاره به درخواست خوابگاه از برخی دانشجویان از اعضای هیئت رییسه دانشکده راهنمایی خواست. معاون آموزشی دانشکده در پاسخ به این درخواست گفت دانشجویان متقاضی خوابگاه در این ایام می‌توانند با ارائه درخواست خود به استاد راهنمای مربوط در این خصوص اقدام نمایند. شایان ذکر است تخصیص خوابگاه به دانشجویان بر اساس دستور العمل اعلام شده از سوی دانشگاه خواهد بود، در صورت احراز شرایط دانشجوی متقاضی دانشکده پیگیری هر چه سریع تر به وی را پیگری خواهد کرد.
جلسه با سخنان سرکار خانم دکتر رییسی در خصوص سختی آموزش در ایام کورونا خبرداد. وی با اشاره به این که آموزش صرفا تدریس مطالب کتاب نیست و دانشجویان علاوه بر یادگیری آنان باید با حل مسئله آشنا باشند. اما متاسفانه آموزش مجازی نمی‌تواند پاسخگوی آموزش مورد نیاز دانش پژوهان دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی باشد.
سرکار خانم دکتر وطن‌خواه ضمن اشاره به بازخورد مناسب دانشجویان از تدریس سرکار خانم دکتر رییسی، نابودی بیماری کورونا را از خداوند متعال مسئلت کرد.
سرکار خانم دکتر صیفوری با اشاره به اختلال در نظم آموزشی آزمون پایان نیم سال تحصیلی، سوالاتی را در این خصوص طرح کرد. عضو گروه زبان انگلیسی دانشکده با یادآوری آزمون‌های کوچک مجازی نتایج آنها را مثبت دانست.
جناب آقای دکتر آرین پاسخ به سوالات وی را منوط به تصمیم دانشگاه دانست.
سرکار خانم دکتر دهناد نیز ضمن ارائه گزارشی کوتاه از فعالیت‌های گروه زبان انگلیسی دانشکده، خبر از فعالیت شبانه روزی کمیته آموزش مجازی دانشکده خبر داد. مسئول کمیته آموزش ضمن یاد کردن و پاسداشت فعالیت اعضای این گروه چند ساعت پس از زمین لرزه هفته گذشته در شهر تهران، خبر از تدوین طرح‌های جدید در این کمیته خبر داد. سرکار خانم دکتر دهناد به عنوان عضو گروه زبان انگلیسی نیز با اشاره به دوره‌های زبان انگلیسی آیلتس در سال گذشته، خبر از تدوین دوره توانمند سازی جدید داد.
جلسه با سخنرانی مسئول دفتر توسعه آموزش ادامه پیدا کرد. سرکار خانم دکتر نعمتی با اشاره به جلسات متعدد اعضای این کمیته گفت دفتر توسعه آموزش تسهیل کننده بین آموزش و پژوهش است. وی ضمن تشکر از همراهی یکایک اعضای همراه دفتر توسعه آموزش دانشکده ادامه داد برخی فعالیت‌های این دفتر تجمیع گزارش فعالیت‌ها و حذف امور موازی خواهد بود. سرکار خانم دکتر نعمتی با یاد کردن فعالیت‌های سرکار خانم دکتر سلیمانی، به منظور پیشرفت و تعالی این دفتر در خارج از محیط دانشکده و دانشگاه، تشکر ویژه‌ای از وی بعمل آورد.
رییس دانشکده ضمن تشکر از سرکار خانم دکتر نعمتی و سرکار خانم دکتر سلیمانی، با اشاره به شرایط خاص و ویژه دانشکده از آنها خواست فعالیت‌های خود را گسترش دهند تا زحمات اعضای آن دفتر علاوه بر ماندگاری با نام دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی عجین شوند. وی در ادامه از اعضای دفتر توسعه آموزش خواست با ارتقا حوزه آموزش مجازی، آن را تبدیل به فرصتی برای درآمدزایی برای دانشکده کنند.
سرکار خانم دکتر سلیمانی گفت ارج نهادن به زحمات یکایک اعضای این کمیته می‌توانند کمکی بزرگ به پیشرفت دفتر توسعه آموزش در تمام حوزه‌های مرتبط باشد. وی همچنین با اشاره به برگزاری کارگاه‌های ویژه عموم دانشگاهیان، توانایی و ظرفیت دفتر توسعه آموزش را بسیار پر اهمیت خواهند.
سرکار خانم دکتر آیت اللهی با پر ارزش خواندن آموزش مجازی، خواستار اختصاصی‌تر کردن آموزش‌های دانشگاهی برای دانشجویان شد.
معاون آموزشی دانشکده ضمن اشاره به ساختار ایجاد شده از سوی دانشگاه در این حوزه و با تشکر از زحمات معاون پشتیابنی دانشکده خبر از راه اندازی و بهره برداری فیبر نوری دانشکده در چند روز آینده داد.
 جناب آقای دکتر مصاحبی گفت راه اندازی فیبر نوری در دانشکده باعث ارتقا کیفیت و سرعت اینترنت ارائه شده به دانشجویان خواهد شد.
جناب آقای دکتر آرین در پایان جلسه ضمن تشکر از اعضای هیئت علمی در پیشبرد آموزش مجازی، پیشرفت این حوزه را بسیار مطلوب دانست.

 

 

کلیدواژه ها: اعضای هیئت علمی | آموزش مجازی | آموزش در زمان شیوع کورونا | دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی |CAPTCHA

دفعات مشاهده: 507 بار   |   دفعات چاپ: 24 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر