• 1401/10/18 - 13:39
  • - number of visits: 172
  • - Number of visitors: 148
  • Study time: 2 دقیقه

اطلاعیه در خصوص آزمون‌های پایان نیم سال

جلسه کارگروه آزمون‌های پایان نیم سال تحصیلی برگزار شد

9897.mp3 اطلاعیه در خصوص آزمون‌های پایان نیم سال

روابط عمومی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی: جلسه کار گروه آزمون‌های پایانی نیم سال تحصیلی جاری با حضور معاون آموزشی، معاون توسعه و مسئولین مربوط برگزار شد.

سرکار خانم دکتر نعمتی، معاون آموزشی دانشکده، با تبریک خجسته سالروز فرا رسیدن میلاد دخت نبی مکرم اسلام (ص)، حضرت فاطمه (س) و روز زن از یکایک بانوان دانشکده تقدیر کرد. وی ادامه داد آزمون‌های پایانی نیم سال ارزیابی فعالیت دانشجویان است. معاون آموزشی دانشکده از کارشناسان برگزاری آزمون‌ها درخواست کرد ضمن حفظ آرامش، دستور العمل‌های برگزاری آزمون، بالاخص محرمانگی آزمون، را بسیار دقیق رعایت کنند. سرکار خانم دکتر نعمتی از یکایک مسئولین برگزاری آزمون خواست مانند چرخ دنده‌های یک دستگاه در کنار هم فعالیت کنند تا ارزشمندترین خروجی از این برهه حاصل شود.

سرکار خانم دکتر تترپور پس از تبریک عید پیش رو، با صحه گذاشتن به سخنان معاون آموزشی، امنیت برگزاری آزمون را احترام به حقوق دانشجویان تلاشگر دانست.

سرکار خانم قیاسی، مسئول برگزاری آزمون‌ها، اعلام کرد آزمون‌های پایانی این نیم سال در 24 دی ماه آغاز و در 5 بهمن ماه به پایان خواهد رسید. وی گفت مسئول برگزاری هر آزمون باید حداقل ده دقیقه پیش از شروع آزمون در محل برگزاری حاضر و کارت ورود به جلسه دانشجویان را بررسی نماید. سکار خانم قیاسی با اشاره و تاکید بر موارد زیر ابراز امیدواری کرد آزمون‌های پایانی این نیم سال نیز مانند سنوات گذشته به بهترین نحو برگزار شود.

  1. دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از سایت دانشکده (پس از انجام مراحل ارزشیابی توسط دانشجو در سیستم و انتخاب گزینه ثبت ، امکان پرینت کارت جلسه ورود به آزمون وجود دارد)
  2. دانشجویان برای امتحانات از قبیل آمار، روش تحقیق و یا هر درسی که بنا به تشخیص استاد مربوطه استفاده از ماشین حساب نیاز می‌باشد، ملزم به همراه داشتن دستگاه ماشین حساب قبل از شروع آزمون می‌باشند و استفاده از ماشین حساب تلفن همراه به هیچ وجه مجاز نمی‌باشد.
  3. دانشکده در خصوص ورود اتومبیل دانشجویان به پارکینگ دانشکده مسئولیت و تعهدی ندارد؛ لذا دانشجو پیش از شروع آزمون در مورد پارک ماشین تمهیدات لازم را انجام دهند. شایان ذکر است در صورت تاخیر از ورود آنها ممانعت خواهد شد.
  • Newsgroup : اخبار و اطلاعیه
  • News code : 9897
کپی لینک کوتاه:
حامد خدیوی وانقی
خبرنگار

حامد خدیوی وانقی

Pictures

Comments

0 There are comments for this article

comment

Template settings