• 1403/02/18 - 10:09
  • - تعداد بازدید: 65
  • - تعداد بازدید کنندگان: 62
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

رویداد هوش مصنوعی و سلامت در اربعین

فراخوان شرکت در رویداد هوش مصنوعی و سلامت در اربعین

332456.mp3 رویداد هوش مصنوعی و سلامت در اربعین

به نقل از مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه- رویداد هوش مصنوعی و سلامت در اربعین با هدف تحقق اهداف چهارمین کنگره بین‌المللی سلامت در اربعین، 13 الی 15 تیر ماه در مرکز بین المللی همایش‌های رازی برگزار خواهد شد. ای رویداد به معرفی و بررسی آخرین دستاوردها و پیشرفت‌ها در حوزه هوش مصنوعی و کاربرد آن در عرصه سلامت می‌پردازد.

رویداد هوش مصنوعی و سلامت در اربعین با توجه به پیشرفت‌های قابل توجه در زمینه داده‌های سلامت و نیازمندی‌های شناسایی شده در سطح مراکز بهداشتی و درمانی، فرصتی منحصر به فرد برای متخصصان و علاقه‌مندان به حوزه هوش مصنوعی فراهم می‌آورد تا از ظرفیت‌های موجود بهره‌برداری نمایند.

به اطلاع می‌رساند محصولات و ایده‌های برتر ارائه شده در این رویداد، شناسایی و با حمایت مالی معاونت علمی ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، و همچنین حمایت اجرایی و استقرار ملی توسط وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی ایران، به مرحله توسعه و عملیاتی شدن خواهند رسید.

از علاقمندان و متخصصان خواهش می‌گردد هرگونه پیشنهاد و نیازمندی آن معاونت/مدیریت مرتبط با موضوع رویداد را حداکثر تا تاریخ 15 خرداد 1403 به این مدیریت منعکس فرمایند تا در فرایند رصد و انتخاب مدنظر قرار گیرد.

نشانی پیاگاه اینترنتی کنگره بین المللی سلامت در اربعین:
https://arbaeenhealth.com

مشارکت در فراخوان رویداد هوش مصنوعی و سلامت در اربعین و ثبت ایده و محصول:
https://it.iums.ac.ir/Arbaeen

  • گروه اخبار : اخبار و اطلاعیه
  • کد خبر : 332456
:
حامد خدیوی وانقی
خبرنگار

حامد خدیوی وانقی

Template settings